niedziela 21, Czerwiec, 2015

Relacja z urodzin Vege Runners

puchar2W dniach 13-14 czerwca 2015 r. w Krakowie świętowaliśmy okrągłe X urodziny powstania naszego klubu. Pierwszy dzień obchodów rozpoczęliśmy od integracyjnego treningu połączonego z biegowym oprowadzeniem po mieście przyjezdnych klubowiczów. W biegu zaliczyliśmy Planty, Rynek Główny, Wawel i kilka innych atrakcji.

Kilka godzin później rozpoczęliśmy klubowy piknik, na którym poza znakomitym jedzeniem, można było posłuchać kilku bardzo interesujących prezentacji, dotyczących zarówno samego biegania jak i odżywiania. Po pikniku najwytrwalsi klubowicze bawili się do rana na klubowej potańcówce, a niektórzy z nich dodatkowo wsparli nas w niedzielę rano, kiedy to odbyliśmy interesujący treningo-sparing. Z kopca Kościuszki naszą ulubioną trasą pobiegliśmy do Lasku Wolskiego, gdzie pod kopcem Piłsudskiego rozegraliśmy mini-turniej we wbiegach na kopiec. W wyniku zaciętych rozgrywek, oficjalnym klubowym Mistrzem w podbiegach AD 2015 został Słonik, za którym uplasowali się Krystian i Pan Banan (tym razem bez stroju banana, ale jak zawsze – z bananem
na twarzy).

Bardzo dziękujemy wszystkim naszym biegaczom z całej Polski, którzy zjawili się na obchodach. Przez minioną dekadę przez klub przewinęło się już dobre kilkaset osób. Wszystkie te osoby pozdrawiamy i żałujemy jednocześnie, że przez te lata nie wszystkie udało się poznać osobiście. Wszystkim Wam życzymy kolejnej aktywnej biegowo dekady, w zdrowiu i z naszą marchwio-błyskawicą na plecach noszoną dumnie!

Sponsorzy nagród :

http://zmianyzmiany.pl/

http://polsoja.pl/

http://www.galaktyka.com.pl/