środa 24, Listopad, 2021

Biegający Mikołaj

W klubowym sklepie szybko i sprawnie wrzucisz co potrzeba do wora Mikołaja. Dostępne są szybkie płatności oraz wysyłka paczkomatem, pocztą, kurierem oraz darmowa wysyłka Orlen Paczką do końca listopada(z kodem orlen8). Dostawa dotrze do Ciebie w ciągu 1-2 dni (ponad 6000 punktów odbioru: automaty paczkowe, stacje Orlen, kioski Ruch).

piątek 19, Listopad, 2021

Biegnąca z Wilkami

Młodsza siostra Leśnego Dziada wybiega z lasu ! Biegnąca z Wilkami to nowy wzór na koszulki i bluzy z mocną zawodniczką. Ten świetny rysunek przygotowała dla nas Weronika Kolińska. Piękny obrazek odpowiedni na każdą pierś. Dla laseczek i dla facetów. Pasuje ultrasom, parkrunowcom i punkrokowcom. Przedsprzedaż właśnie ruszyła, a tylko w preorderze macie wybór koloru bluzy.

Czytaj dalej

poniedziałek 15, Listopad, 2021

Śledziujemy

Od pierwszego biegu @Ultra Śledź w 2016 jesteśmy regularnie w Supraślu jako zawodnicy i wolontariusze. Widzimy się znów na kolejnej edycji tej klimatycznej imprezy, gdzie piękna przyroda, niesamowita ekipa i cudowne żarcie. Ultra Śledź tak jak Supraski Maraton Leśny z certyfikatem Vegan Race tylko od Vege Runners. Zapisy ruszyły. 18-19 luty 2022r Trzy dystanse: *Ultra Leszcz +65km *Ultra Śledź +80km *Ultra Bladzina +160km

środa 27, październik, 2021

World Vegan Sports Day 2021

1-szy listopad to Światowy Dzień Wegan. Ponownie łączymy siły z innymi podobnymi grupami za granicą, by razem świętować Światowy Dzień Wegańskiego Sportu 2021. Chodzi o to, aby zrobić trening w  weekend od 30 października do 1 listopada. Zsumujemy wszystkie pokonane kilometry, a celem jest zrobić kilometraż, który starczyłby do okrążenia globu.

Czytaj dalej

wtorek 28, Wrzesień, 2021

Leśny Dziad i …

Dostajemy listy od Was, że wzór Leśnego Dziada bardzo Wam się podoba, ale prosicie też o drugi projekt kobiecy/unisex. Pracujemy właśnie z Weroniką Kolińską nad kolejnym wzorem. Macie jakieś sugestie co chcielibyście mieć na koszulce/ bluzie ? Dawajcie znać, będziecie mieć wpływ na końcowy efekt, a my swoją drogą będziemy pamiętać o kontrybutorach 😉

poniedziałek 27, Wrzesień, 2021

Maraton Warszawski 2021

Tradycyjnie sporo naszych zawodników na Maratonie Warszawskim w tym roku. Piękny występ klubowiczów nie tylko na maratonie, ale też na odbywającym się w tym samym czasie biegach na 21 i 5 K.  🥕😍
Mega Graty dla wszystkich !
Dzięki za super impreze 🙂

Czytaj dalej

środa 15, Wrzesień, 2021

Turbo Żelki Clif bloks energy

Sprawdzone w bojach żelki są znów dostępne w Polsce i u nas też. Bardzo przyjemna konsystencja, niby żelek, niby galaretka. Rozpływa się ustach 🙂 Wygodnie pakowane, sześć dużych żelków. Możesz je pogryźć, possać, ciumkać. Doskonałe do naładowania się energią przed treningiem jak i do uzupełniania energii oraz potasu w jego trakcie. Idealne na długie wybieganie.W paczce 6 żelek – razem 60g (200kcal). Smak tropiki z dodatkową kofeiną.

niedziela 12, Wrzesień, 2021

Zamówienia na początek jesieni

Zbieramy zamówienia na Attiqowe ciuchy. Jeżeli interesuje Cię jesienno-zimowa odzież, ale także strój TRIlongsleevekoszulka kolarska czy spodenki kolarskie to zamówienia przyjmujemy do 19.09 z realizacją na połowę października. A może tak klubowe spodenki biegowe lub kamizelka czy  koszulki kapustne dla dzieci. 

Wasze wszelkie uwagi do strojów zawsze mile widziane.