sobota 27, Luty, 2021

(Nie)zawody czyli spacer indywidualny Gorce Ultra Trail – Winter

W skroniach czuje miarowe dudnienie i mam wrażenie, że dźwięk uderzeń mojego serca słychać w całej okolicy. Dźwięk ten miesza się z równie donośnym świstem powietrza wpadającego do płuc. Palący ogień mięśni nóg osiąga chyba apogeum. Przed oczami robi mi się trochę biało ale mam nadzieję, że to od śniegu a nie od zbyt dużej intensywności. Cały czas mam w głowie słowa trenera : ” nie przeginaj, leć w drugim zakresie” . W pewnej chwili dopadają mnie myśli czy ja to na pewno lubię i czy to jest to za czym tęskniłem ponad rok???

Czytaj dalej

czwartek 4, Luty, 2021

Marchewa vs Pasja vs Praca

Korba w końcu napisał recenzje naszego zine’a na swoim zakurzonym, choć ciągle kultowym portalu pasjavspraca.Przy okazji poczytacie też o polecanej tu książce „Mam tak samo jak Ty”. Obie pozycje są do wylicytowania na rzecz Wośp ❤️ Zachęcamy do lektury i licytacji🔥.A tu licytacja na WOŚP (do 5 lutego 2021), gdzie można od razu nabyć książką oraz dwa numery Ultra Marchewy #04 o unikalnym numerze 17/99 i #06 o unikalnym numerze 03/100.

wtorek 2, Luty, 2021

Konkurs

Oto nasze nowe skarpety. Jeżeli jesteś szczęśliwym właścicielem naszych innych modeli to wyślij do nas fotę z nimi(czy w nich), a my wybierzemy najlepszą, którą nagrodzimy tymi nowymi, sportowymi skarpetami frotte Vegan. Zgłoszenia do 9.02 na mail lub na insta/ fb z #vegerunnersocks i @vege_runners

czwartek 21, Styczeń, 2021

VeganRUNuary

Połącz sporty i wegaństwo w styczniu ! Jest jogging, morsing, spacering i wiele innych aktywności. January – Vegan-RUN-uary! Wystartuj z 2021 jako Vege Runner ! Różne wegańskie zespoły biegowe i sportowe na całym świecie łączą dziś siły, aby zaprosić wegańskich biegaczy i tych, którzy chcą rozpocząć styczeń jako weganie do udziału w naszym drugim ogólnoświatowym wydarzeniu po World Vegan Sport Days 1.11.2020. Poniżej znajdziesz więcej informacji.

Czytaj dalej

wtorek 12, Styczeń, 2021

Ultra Marchewa #6

Polecamy kolejny numer naszego kwartalnika. Znajdziecie tu znane i lubiane stałe kąciki. Dowiecie się jak biegać i jak żyć. Jest tylko trochę o bieganiu, ale są Lajf hacki i komiksy. Dusza więzieniem dla ciała ! Zeszyt wyszedł piękny i mądry….jak autorzy. Numer mocno kobiecy.

Czytaj dalej

poniedziałek 4, Styczeń, 2021

Booom Morsingu

Dla wzmocnienia odporności, poprawy samopoczucia i niesamowitych doznań. Gorąco polecamy Wam tą świetną aktywność. Do 17.01 zbieramy od Was zamówienia na nasze poncza.  A w Ultra Marchewa#2 i w starszych postach u nas znajdziecie sporo przydatnych informacji na temat morsowania. Zobaczcie też nasz film o morsingu.

niedziela 3, Styczeń, 2021

Skoki cukru

Opaski mierzące tętno i jakość snu już nikogo nie dziwią, ale monitorowanie poziomu cukru 24 h na dobę specjalnym sensorem z igiełką przez nie-cukrzyka to coś zupełnie niespotykanego. Mało osób wie, że zdrowe osoby też mają skoki i spadki cukru, czasem bardzo znaczne, i że te wahania mogą mieć poważne konsekwencje zdrowotne a także przyśpieszają proces starzenia. 

Czytaj dalej