wtorek 18, Styczeń, 2022

Marchewkowe Przedwiośnie

Zabieramy się za kolejny numer Marchewy. Redakcja przysnęła zimowo, więc numer będzie dopiero na styku Zimy i Wiosny. Pierwsze materiały do mnie już dotarły (Ultra wesołe porady, głodówka głodomora i inne), ale chcemy przegadać jaka myśl przewodnia i jaka formuła będzie pasować do ostatniego zeszytu. Spotykamy się zaraz po zawodach w Falenicy w kawiarnii na pkp. Kto nie może dotrzeć, niech piszę już teraz jakie ma tematy, uwagi, pomysły czy zażalenia.

poniedziałek 3, Styczeń, 2022

Podsumowanie roku

Kolejny 16-ty rok działalności klubu za nami. Chcemy go podsumować i choć trudno ogarnąć wszystkie sukcesy naszych zawodników, to przedstawimy ważniejsze wydarzenia z życia klubu. Pandemia nie odpuszcza, ale przede wszystkim latem na świeżym powietrzu odbyło się sporo imprez, na których byliśmy obecni.

Czytaj dalej

piątek 10, Grudzień, 2021

Szalenie proste przepisy

Szalenie proste jadłospisy odżywcze to kolejna książka ekipy Salaterka – każdy przepis to maksymalnie 3 składniki i 3 dodatki, a połowę z nich zrobisz w 15 min.
Praktyczna wiedza podana w merytoryczny i przystępny sposób.  Tym razem przepisy są jeszcze prostsze i ciągle wizualnie przejrzyste pod kątem wykonalności, odżywczości i kaloryczności. Dania proste, pyszne i zdrowe. Przepisy są pełne zdjęć i infografik i z wielką przyjemnością sięgam po nie. Praktyczne bindowanie kartek to super rozwiązanie. Takie książki kucharskie to ja lubię  !

środa 24, Listopad, 2021

Biegający Mikołaj

W klubowym sklepie szybko i sprawnie wrzucisz co potrzeba do wora Mikołaja. Dostępne są szybkie płatności oraz wysyłka paczkomatem, pocztą, kurierem oraz darmowa wysyłka Orlen Paczką do końca listopada(z kodem orlen8). Dostawa dotrze do Ciebie w ciągu 1-2 dni (ponad 6000 punktów odbioru: automaty paczkowe, stacje Orlen, kioski Ruch).

piątek 19, Listopad, 2021

Biegnąca z Wilkami

Młodsza siostra Leśnego Dziada wybiega z lasu ! Biegnąca z Wilkami to nowy wzór na koszulki i bluzy z mocną zawodniczką. Ten świetny rysunek przygotowała dla nas Weronika Kolińska. Piękny obrazek odpowiedni na każdą pierś. Dla laseczek i dla facetów. Pasuje ultrasom, parkrunowcom i punkrokowcom. Przedsprzedaż właśnie ruszyła, a tylko w preorderze macie wybór koloru bluzy.

Czytaj dalej

poniedziałek 15, Listopad, 2021

Śledziujemy

Od pierwszego biegu @Ultra Śledź w 2016 jesteśmy regularnie w Supraślu jako zawodnicy i wolontariusze. Widzimy się znów na kolejnej edycji tej klimatycznej imprezy, gdzie piękna przyroda, niesamowita ekipa i cudowne żarcie. Ultra Śledź tak jak Supraski Maraton Leśny z certyfikatem Vegan Race tylko od Vege Runners. Zapisy ruszyły. 18-19 luty 2022r Trzy dystanse: *Ultra Leszcz +65km *Ultra Śledź +80km *Ultra Bladzina +160km

środa 27, październik, 2021

World Vegan Sports Day 2021

1-szy listopad to Światowy Dzień Wegan. Ponownie łączymy siły z innymi podobnymi grupami za granicą, by razem świętować Światowy Dzień Wegańskiego Sportu 2021. Chodzi o to, aby zrobić trening w  weekend od 30 października do 1 listopada. Zsumujemy wszystkie pokonane kilometry, a celem jest zrobić kilometraż, który starczyłby do okrążenia globu.

Czytaj dalej