czwartek 4, październik, 2012

Veggie Parade Kraków 2012

Zapraszamy na  Veggie Parade do Krakowa. Bedziemy tam reprezentować nasz klub nie tylko na paradzie, ale także później na samym stoiksu podczas pikniku 🙂

Już 6 października, pierwszy raz w Polsce, odbędzie się Veggie Parade! Gdzie? W Krakowie. Startujemy spod Barbakanu o 14:00, następnie kolorowym korowodem idziemy na Rynek Główny, gdzie zatrzymamy się na chwilkę, by później ruszyć Szewską, Karmelicką i Królewską, w kierunku Fortu Numer 7, na ulicy Rydla.

Na Paradzie przewidujemy kilkaset osób, w tym gości z Czech i Niemiec. Na festynie będzie dużo smacznego, wegańskiego jedzenia, przygotowanego przez krakowskie bary, restauracje, sklepy i cukiernię (Melasa, Momo, Spółdzielna Organic Bar, Cafe Mana Mana, Zielony Talerz). Odbędzie się pierwszy w Polsce pokaz filmu ,,Maximum Tolerated Dose”. Pojawi się stoisko sportowe Vege Runners, strefa malucha, nie testowane na zwierzętach kosmetyki, wykład dietetyka, slackline, muzyka… i mnóstwo innych atrakcji.

Veggie Parade odbyły się już w Berlinie, Pradze, Nowym Jorku, Los Angeles, Chicago, Paryżu, Mediolanie i Osace. W Krakowie będzie mieć ona miejsce po raz pierwszy, dzięki współpracy zaprzyjaźnionych organizacji, zajmujących się prawami zwierząt i popularyzowaniem ekologicznego stylu życia.

Patronami medialnymi są: magazyn ,,Vege” oraz miesięcznik ,,Wegetariański Świat”. Patronat internetowy objęły serwisy wegetarianie.pl oraz ForumVeg.pl .

Zawsze aktualne informacje na kanale Facebookowym oraz stronie.

Dodaj komentarz