wtorek 22, Styczeń, 2019

Pakiety na Śledzia – rozdane

Dzięki uprzejmości fritz-kola mogliśmy Wam przyznać 2 pakiety na kultowego Ultra Śledzia. Przedstawiamy Wam zwycięzców, którzy najtrudniejsze zadanie mają dopiero przed sobą….23 lutego w Supraślu.  Ultra Śledź w Puszczy Knyszyńskiej to pierwszy bieg ultra zorganizowany na Podlasiu.

 

 

Wojciech
W ubiegłym roku, pomimo kontuzji, darłem 500 km z Krakowa by chociaż powąchać śledzia ;p.
Wiem, brzmi świątecznie, ale narty skręciły mi kolano, miałem nadzieję, że dam radę, ale ostatecznie na linii startu nie stanąłem.

Odwiedzałem za to wszystkie punkty kontrolne i odżywcze, robiłem masę zdjęć i kibicowałem zawodnikom. Od tamtej pory „choruję” na Śledzia, towarzyszy mi bez przerwy (dowody poniżej).

ps. dowody w sprawie

1. Moja tablica w pracy

2. Kubek na moim biurku

3. taśma na mojej tablicy z medalami, jako wyrzut sumienia po DNS

 

Piotr
Bo Ultra Śledzia nie da się ominąć. W zeszłym roku: -15C, piękna trasa, wspaniali wolontariusze i organizacja. Kameralne ultra z niepowtarzalnym klimatem. Rodzinna atmosfera i spotkanie innych pozytywnie zakręconych ultrasów. Jestem wege od trzech lat i jedzenie na podsumowaniu biegu było prawdziwą wegańską ucztą. Do tego koncert i tańce mimo obolałych po biegu nóg. Niezapomniane ultra. Zimowy Ultra Śledź byłby piękną rozgrzewką przed Warneland- – ultramaraton Warmiński w maju (103km.) i Bojko Trail w lipcu (80km.)
Zobaczyć znowu Supraśl i przebiec Śledzia? Czemu nie – to byłaby piękna biegowa przygoda.

 

 

Zwycięzcy mają ciągle przed sobą :

  1. Specjalne zadanie domowe np. poprosimy Cię o zdjęcie/tekst z potwierdzeniem jak trenujesz do biegu.
  2. Przebiegnięcie Śledzia 80 lub 160 km.
  3. Napisanie relacji z imprezy na nasz blog.
 
Zobaczcie jak było w 2016  na debiucie imprezy