wtorek 20, sierpień, 2019

Vege Parkrun 3

Koordynator i wolontariusze parkrun Warszawa-UrsynówParkrun Pole Mokotowskie Warszawa oraz ekipa Vege Runners zapraszają na specjalną wege-edycję parkrun ! Parkrun to bezpłatne biegi/marsze/truchty na 5 km z pomiarem czasu, organizowane w każdą sobotę, ze startem o godz. 9.00. 21.09.2019 połączmy parkrunową aktywność z wegańskim śniadaniem 🙂 Przynosimy roślinne potrawy !

Jeśli miałbyś chęć i możliwość poczęstowania innych, też przynieś na parkrun roślinne danie. Jeśli chcesz włączyć się do zabawy, a nie masz chęci/czasu gotować, przynieś np. owoce. Wspólnie wyostrzymy apetyty biegnąc lub maszerując. Dla autorów najlepszych dań niespodzianki 🙂

W planach także inne atrakcje – rozgrzewka z ekipą Vege Runners, joga na trawie, slackline – chodzenie po linie, luźne rozmowy o treningu, biegach, diecie i klubie Vege Runners.

Jeżeli potrzebujesz wsparcia, motywacji, chcesz o coś zapytać czy po prostu miło w ruchu spędzić czas, przyjdź na Vege parkrun ! Jest to impreza otwarta skierowana do wszystkich – początkujących i zaawansowanych.

—————————-
– Wolontariat:
https://www.parkrun.pl/polemokotowskie/harmonogramwolontariuszy/
– Rejestracja (jednorazowa i działa na wszystkie parkruny):
http://www.parkrun.pl/rejestracja
—————————-
– Rozgrzewka z Vege Runners: 8.30
– Zbiórka wolontariuszy: 8.30
– Odprawa dla debiutantów i gości: 8.50
– Wspólne zdjęcie: 8.55
– Start: 9.00
– Slackline – od 9:30
– Rozciąganie po biegu od 9:30
– VegeŚniadanie od 10.00
– Joga 10:30
—————————-
Dodatkowo zapraszamy do startu w przebraniach !
Przewidujemy nagrody za super przebrania 🙂
—————————-
PARKRUN – cotygodniowe bezpłatne biegi na dystansie 5 km organizowane w każdą sobotę o godz. 9.00 w Polsce i na świecie z pomiarem czasu. Celem jest popularyzacja regularnej aktywności fizycznej. W parkrun bardziej liczy się udział, a nie wynik, dlatego biegi przeznaczone są dla wszystkich – zarówno zaawansowanych biegaczy, jak i osób, które dopiero rozpoczynają regularną aktywność, chcą zadbać o zdrowie i poprawić swoją kondycję fizyczną. W ramach parkrun można biec, truchtać, a także maszerować.
Udział w parkrun jest bezpłatny i wymaga jedynie zarejestrowania się na stronie www.parkrun.pl/rejestracja oraz posiadania i wydrukowania indywidualnego kodu uczestnika nadanego podczas rejestracji. Biegi organizowane są przez wolontariuszy rekrutujących się spośród uczestników.
parkrun Pole Mokotowskie działa od 15.12.2018. https://www.parkrun.pl/polemokotowskie/

Vege parkrun 2 relacja

Wsparcie:
Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt Viva!
Magazyn VEGE

Wege Warszawa

wydarzenie FB