poniedziałek 25, Maj, 2020

Wirtualny Urodzinowy Bieg Vege Runners

Załoga ! Jak już pewnie wszyscy wiecie, nasz bieg nie odbędzie się 6 czerwca 2020 w takiej formule w jakiej go sobie wymarzyliśmy. Przełożyliśmy wydarzenie na 19 września tego roku, jednak trudno nam pogodzić się z myślą, że w tą gorącą i zapewne słoneczną sobotę 6 czerwca nie pobiegniemy razem, dlatego mamy dla Was propozycję. Przebiegnijcie w ten czerwcowy weekend (6-7 czerwca) sami swoje 15 kilometrów na nasze 15 urodziny !

Podzielcie z nami Waszymi trasami, zdjęciami i krótkimi relacjami. Możecie też wrzucać czas w jakim udało się Wam przebiec te urodzinowe kilometry.  Dzielcie się z nami tą zajawką (na wydarzeniu, pod postem na fejsie czy insta lub ślijcie mailem do nas).  Najlepiej dorzuccie też hasztag #15VR.

Wśród osób, które zamieszczą swoje relacje u nas lub u siebie (wtedy koniecznie z  #15VR) rozlosujemy /przeznaczymy klubowe gadżety ( skarpety, maseczkę i truckerkę).

Gdyby ktoś jednak chciał przebiec pierwotną trasę, na jakiej miały być rozegrane nasze zawody, zapraszamy! Oto link do tracka GPX: https://www.traseo.pl/trasa/15-lecie-vege-runners-1

Acha i oczywiście nie zapomnijcie po zrobieniu urodzinowej piętnastki wypić piwko za nasze wspólne zdrowie!

*bez zapisów, bez opłat

*zaliczamy też wyjątkowo weekendowe biegi 2*7,5km