wtorek 8, Luty, 2022

Biegowe Lajfhaki

Chciałbym podzielić się prostymi rozwiązaniami na problemy, które obserwując od wielu, często spotykają biegaczy na swej ścieżce. A może Wy macie inne rozwiązania na te czy inne problemy ? Podzielcie się swoimi sprawdzonymi patentami na jedzenie, trening, start czy regenerację ?

  • Sznurowanie. Problem z rozwiązywaniem sznurówek na treningu czy jeszcze gorzej na starcie to prawdziwy dramat. Niektórzy wiążą buta 2 razy na supeł, ale wtedy stopa jest bardzo ściśnięta i ciężko rozsznurować buta. >>> Zawiąż solidnie buta i przeciągnij luźne sznurówki jak na zdjęciu. To naprawdę rozwiązuje sprawę. Sposób bardzo przydatny, gdy biegamy po krzakach, gdzie latające sznurówki łatwo gdzieś zaczepić.
  • Numer startowy. Przyczepianie numeru na agrafki nie dość, że niszczy piękną i delikatną koszulkę startową to może denerwować poprzez krępowanie ruchów, ale też przez przypadek można go zgubić.
    >>> Można kupić profesjonalny pas startowy lub magnesowe spinki, ale możesz kupić w pasmanterii 'gumkę do majtek'(1-2 zł),z której zrobisz swój pas startowy. Numer przyczepisz agrafkami lub spinaczem do papieru. Pas możesz regulować i przesuwać.

Pająk

Dodaj komentarz