wtorek 14, Maj, 2013

Najważniejsze trofeum w historii Vege Runners

Szanowna Ekipo, wczoraj na Gali Magazynu Vege corocznie przyznawana nagroda została przekazana klubowi Vege Runnners ! W imieniu Was wszystkich odebraliśmy statuetkę za promowanie wegetarianizmu wśród sportowców i sportu wśród wegetarian. Jest to dla nas ogromne wyróżnienie, które akurat przypada na dziesiąty rok naszej działalności. Dzięki, że z nami jesteście! Dzięki za pot na treningach i krew na zawodach. Dzięki za przełamywanie swoich barier. Dzięki za wspólne skuteczne obalanie mitu mięsa jako symbolu siły i wytrzymałości. Dzięki za dawanie dobrego przykładu innym. Dzięki za wspólne rozkręcanie naszego klubu i ideii ‚bieganizmu’, czyli zdrowego stylu życia bez mięsa, ale pełnego aktywności fizycznej i bez cierpienia zwierząt.

Zdjecia magazynu Vege

Ta szczególna nagroda za naszą wieloletnią działalność jest dla nas ważniejsza niż puchary z najtrudniejszych zawodów. Jest to dla nas wielka inspiracja i motywacja do dalszego działania!

Ale nie jest to jeszcze nasze ostatnie słowo, prawda?

Pozdrawiamy wszystkich znajomych spotkanych na Gali. Niestety, nie ze wszystkimi udało się porozmawiać, ale przy najbliższej okazji to nadrobimy. To super uczucie odbierać nagrodę wśród tylu znajomych twarzy.

A sama Gala była fantastycznie przygotowana. Gratulacje dla Fundacji Viva i Magazynu Vege za świetne przedsięwzięcie. Osoby zaangażowane w tę imprezę także są dla nas ogromną inspiracją.

Zdjęcia Magazyn Vege

 

Podoba się Tobie ten wpis, prześlij znajomym!