poniedziałek 17, Marzec, 2014

Wegański Hunt Run (29.06)

8V7J6501Jesteśmy partnerem niezwykle ekscytującego biegu ! Pierwsza edycja Polowania na Biegaczy w Jura Parku Bałtów dostarczyła wielu uczestnikom niezapomnianych emocji i przeżyć. Przez długi jeszcze czas impreza pozostała w pamięci zawodników. To wszystko dzięki urozmaiconemu terenowi, pięknym okolicom i wręcz wybuchowym atrakcjom jakie towarzyszyły tym zawodom sportowym.

W tym biegu nie ma litości. Najprościej mówiąc jest to bieg z przeszkodami ze specjalnie zaprojektowaną trasą, aby czerpać z niego absolutnie dużo przygód. Wiele osób nie dowierzało do tego stopnia, że bieganie może być tak fascynujące i pełne wrażeń, że doczołgując się na metę oddawali pokłony organizatorom. W tym roku planowane jest zaserwowanie uczestnikom jeszcze większej dawki adrenaliny. Każda edycja ma być wzbogacana o nowe „ścieżki” i przeszkody. Dzięki temu zawodnicy przyjeżdżający do Jura Parku z roku na rok, nigdy się nie znudzą i zostaną zaskoczeni ogromną porcją nowych trudności. W tym biegu nie wystarczy biec, trzeba też myśleć, a po upadku umieć się podnieść i dać z siebie jeszcze więcej..

DSC_5710Unikalną cechą tych zawodów dla nas Vege Runner’sów jest fakt, że posiłkiem regeneracyjnym będzie Burger Party z opcją wyboru hamburgera wegańskiego. Posiłek będzie sprawdzony, bo przygotowywać go będzie Natalia, która na co dzień pełni rolę szefa kuchni StrąkMana (weganina) przygotowującego się do zawodów ULTRAMAN (10km pływanie + 421km jazdy na rowerze + 84km biegu). 8V7J6422Limit osób biorących udział w biegu głównym wynosi tylko 300, a w obozie 30 osób. Każdy obozowicz ma zapewniony udział w biegu. Zatem miejsc łącznie w biegu jest jedynie 330, z uwagi na konwencję i chęć zachowania jakości.

Nowatorskim pomysłem jest również 4 dniowy obóz multisportow, na którym między innymi będzie można:

  • Wyeliminować najczęściej popełniane błędy treningowe, które spowalniają wzrost Twojej formy
  • Dowiedzieć się jak poprawić swoją sylwetkę
  • Nauczyć się planować swój trening i robić szybciej  zamierzone postępy
  • Dowiedzieć się jak zacząć biegać: szybciej, lepiej, dalej i bez kontuzji
  • Zdobyć szeroki wachlarz wiedzy na temat uprawiania sportu
  • Wziąć udział codziennie w innych zajęciach sportowych, które nauczą Cię dywersyfikować Twój trening

Camp zakończony zostanie biegiem. Dzięki temu uczestnicy będąc kilka lub kilkanaście godzin w podróży nie odczują tego, że przyjechali przeżyć niezapomniane emocje tylko podczas biegu, który potrwa do 3 godzin w zależności od wytrenowania. piaskowa-dolinaWzorem najlepszych imprez na świecie, organizatorzy Polowania na Biegaczy będą kładli nacisk na kompleksową obsługę doświadczonych, jak i początkujących biegaczy. Strona posiada blog, na którym już niebawem będzie można znaleźć informacje o planach i trikach treningowych, o postępach w organizacji biegu, campu, trasie zawodów i wielu innych aspektach imprezy. IMG_1628Wejdź na stronę i zapisz się na bieg już dziś.

http://www.HuntRun.pl

Odwiedź również fanpage tego przedsięwzięcia.

www.facebook.com/HuntRun