poniedziałek 11, Wrzesień, 2017

Vege Parkrun Ursynów 23.09.2017

male logoParkrun Warszawa-Ursynów oraz ekipa Vege Runners zapraszają na specjalną wege-edycję parkrunu na Ursynowie!
Parkrun to bezpłatne biegi na 5 km z pomiarem czasu, organizowane w każdą sobotę, ze startem o godz. 9.00.
23 września połączmy parkrunowe bieganie z wegańskim śniadaniem:)

Ekipa Vege Runners przynosi wegańskie potrawy, a jeśli miałbyś chęć i możliwość poczęstowania innych, też przynieś na parkrun roślinne danie. Jeśli chcesz włączyć sie do zabawy, a nie masz chęci/czasu gotować, przynieś np. owoce. Wspólnie wyostrzymy apetyty biegnąc lub maszerując. Dla autorów najlepszych dań nagrody książkowe o tematyce biegowo-dietetycznej:)

W planach także inne atrakcje – niespodzianki dla każdego uczestnika, rozgrzewka z ekipą Vege Runners, joga na trawie, slackline – chodzenie po linie, pogadanka o treningu, biegach, diecie i Vege Runners.
Jeżeli potrzebujesz wsparcia, motywacji, chcesz o coś zapytać czy po prostu miło w ruchu spędzić czas, przyjdź na Vege parkrun 23 września! Jest to impreza otwarta skierowana do wszystkich – początkujących i zaawansowanych.

– Jeśli będzie to Twój pierwszy parkrun, pamiętaj o rejestracji:http://www.parkrun.pl/rejestracja
– Rozgrzewka z Vege Runners 8:30
– Odprawa przed biegiem 8.45
– Wspólne zdjęcie 8.55
– Start 9.00
– VegeŚniadanie, joga, slackline – od 10:00

20229645_1481735745224321_1362948955713162548_o(1)

————————–

PARKRUN – cotygodniowe bezpłatne biegi na dystansie 5 km organizowane w każdą sobotę o godz. 9.00 w Polsce i na świecie z pomiarem czasu. Celem jest popularyzacja regularnej aktywności fizycznej. W parkrun bardziej liczy się udział, a nie wynik, dlatego biegi przeznaczone są dla wszystkich – zarówno zaawansowanych biegaczy, jak i osób, które dopiero rozpoczynają regularną aktywność, chcą zadbać o zdrowie i poprawić swoją kondycję fizyczną. W ramach parkrun można biec, truchtać, a także maszerować.
Udział w parkrun jest bezpłatny i wymaga jedynie zarejestrowania się na stronie www.parkrun.pl/rejestracja oraz posiadania i wydrukowania indywidualnego kodu uczestnika nadanego podczas rejestracji. Biegi organizowane są przez wolontariuszy rekrutujących się spośród uczestników.
parkrun Warszawa-Ursynów działa od 21 marca 2015 roku, a trasa wokół Parku Przy Bażantarni to 3 okrążenia, więcej: www.parkrun.pl/warszawa-ursynow

Wydarzenie na FB

Wsparcie:
Zmiany Zmiany
Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt Viva!