poniedziałek 2, Grudzień, 2019

Piętnaste urodziny Vege Runners!

Więcej szczegółów wkrótce, ale już teraz rezerwujcie sobie czas – 6.06.2020. Odbędzie się wtedy bieg trailowy na dystansie 15 km, do tego dużo zielonych atrakcji. Zapraszamy do startu i pomocy przy imprezie. Zapraszamy też partnerów do wsparcia imprezy.

Drużyna sportowa Vege Runners skupia wokół siebie amatorskich sportowców – głównie biegaczy, lecz nie tylko – prowadzących wegański lub wegetariański styl życia. Jesteśmy aktywni na wszystkich liczących się polskich i zagranicznych biegach, często odnosząc sukcesy sportowe, takie jak: drużynowe pierwsze miejsce w Maratonie Warszawskim w 2018 roku oraz w cyklu Grand Prix Warszawy w latach 2017 i 2019, drużynowe trzecie miejsce w Maratonie Warszawskim w roku 2019. W 2020 roku będziemy świętować 15-lecie powstania drużyny i z tej okazji planujemy wyjątkową imprezę biegową: 15-kilometrowy bieg przełajowy w pięknym podwarszawskim Mazowieckim Parku Krajobrazowym.

Datę imprezy zaplanowaliśmy na 6 czerwca 2020 roku, oprócz biegu chcemy stworzyć rodzinną strefę ze sportowymi atrakcjami dla dzieci, warsztaty i spotkania z ciekawymi osobami w duchu wege, Do It Yourself i Zero Waste dla młodzieży i dorosłych oraz zaproponować ciekawe i zdrowe bezmięsne potrawy. 

Wydarzenie nasze chcielibyśmy skierować do wszystkich osób, które zainteresowane są zdrowym trybem życia, sportem i bezmięsnym odżywianiem, jak również do tych, którzy być może dzięki nam i naszym partnerom przejdą na zieloną ścieżkę życia. Pomimo tego, że bieg będzie miał charakter lokalny, gościć będziemy biegaczy z całej Polski, którzy wspólnie z nami i swoimi rodzinami świętować będą 15-lecie naszego klubu.

W związku z tym poszukujemy partnerów, którzy stworzą z nami tą niepowtarzalną imprezę. Zależy nam na każdym rodzaju współpracy, zarówno podczas samego wydarzenia w postaci oferty gastronomicznej: foodtrucki, catering oraz firmy i osoby prowadzące prelekcje i warsztaty np. tworzenia naturalnych kosmetyków, itp., jak i przy przygotowaniu biegu: sponsorzy gadżetów do pakietów oraz nagród.

konktakt : vegerunners@gmail.com