wtorek 25, październik, 2022

Live z dietetykiem

Razem z wegańskim kateringiem „Proszę Zdrowie” zapraszam na Live’a z dietetykiem, który odbędzie się w Środę 26.10. o godz.19.00 na naszym instagramie(@vege_runners ). Z dietetykiem Małgosią Wrzak porozmawiamy o diecie biegacza. Mamy od Was trochę pytań, ale kolejne można jeszcze śmiało zadawać. Postaramy się, aby nagranie było dostępne dla wszystkich po wydarzeniu.

 
Małgosia Wrzak – jest dietetyczką z wieloletnim doświadczeniem, pomysłodawczynią i współzałożycielką Proszę Zdrowie. Do odżywiania podchodzi holistycznie, a dietę traktuje jako źródło radości i przyjemności, a nie przykrą konieczność. W kuchni stawia na naturalność, różnorodność i jak największą ilość warzyw na talerzu.
 
Proszę Zdrowie – naturalny i roślinny catering dietetyczny. Jego podstawą są najlepszej jakości składniki, bez cukru, chemii i przetworzonej żywności. Bazą jest nie tylko dbałość o smak, ale również zdrowie i jak najwyższa gęstość odżywcza dań. Możecie wybierać spośród wielu różnorodnych diet opartych na roślinach, w ofercie znajdziecie m.in. dietę ketogeniczną, o niskim IG, proteinową czy low-FODMAP.
 

Dodaj komentarz