środa 7, Wrzesień, 2022

Maraton Warszawski 2022 vs 2012

Nasz klub kilka razy stawał na podium drużynówki Maratonu Warszawskiego, a do końca tygodnia ponownie można zgłaszać zespoły do klasyfikacji drużynowej, dlatego KAŻDEGO, kto biegnie 25.09.2022 i chce dumnie reprezentować nasz klub, prośba o kontakt.

Zobaczcie jak wyglądał start Vege Runners 10 lat na Maraton Warszawski 2012  i co jeszcze bardzo szczególnego działao się wtedy.

środa 24, sierpień, 2022

Kaszkiet

Po roku od premiery pierwszej wersji, kolejna odsłona czapki kolarskiej  Czapeczka Vege Zbyszka doskonale sprawdza się zarówno latem, chroniąc przed słońcem i pochłaniając pot, jak również w chłodniejsze dni, zapewniając komfort termiczny pod kaskiem.

Super lans i styl w kawiarni, w biurze, na biegu czy w kajaku.

wtorek 23, sierpień, 2022

Wege Biegi

Poniżej kolejna garść biegów, które promujemy – biegi, które zapewniają roślinne opcje żywieniowe. Stowarzyszenie Vege Runners przyznaje certyfikat Vegan(V) i Vegan Friendly(VF).
* 27.08, Maraton Wigry (V)
* 3.09, Cross Kampinos (VF),Potrójna Korona -Zarzecze (VF)
* 4.09, Górska zaDyszka (VF)
* 11.09, Duathlon Maków (VF)
* 17.09, Swimrun Nidzica (VF)

środa 27, Lipiec, 2022

Portfel Zbyszka

Nowa seria klubowego portfela już we wrześniu. Minimalistyczny portfel jest niewiele większy od karty kredytowej (8,5x6cm). Idealny na treningi, zawody, imprezy, w podróży i na co dzień, gdy masz w nim jedynie najpotrzebniejsze rzeczy. Nie ma miejsca na monety, ale jest odporny na zamoczenia i nawet przy bardzo intensywnym użytkowaniu wytrzyma kilka dobrych lat. Przedsprzedaż do 31.08.

Czytaj dalej

środa 6, Lipiec, 2022

Koszulki Vege Riders

Konsorcjum Vege Runners, Vege Riders i Vege Zbyszek prezentuje nowa koszulkę kolarską !  Koszulka Pro od Attiq ! A ten piękny i trochę szalony wzór nawiązuje do naszego komiksowego bohatera Zbyszka. Zamówienia do końca tygodnia (10.07), z dostawą na pierwszą połowę sierpnia.

poniedziałek 4, Lipiec, 2022

Letnie zamówienie

Zbieramy kolejne w tym roku zamówienia na sportowe ciuchy firmy Attiq ( kapusta, kalafior i nasze podstawowe koszulki klubowe). Tym razem można też zamówić spódniczki biegowe (w dwóch wersjach kolorystycznych). Produkty dostępne w sierpniu, a na zamówienia od Was czekamy do końca dnia 10.07 poprzez sklep.

czwartek 9, czerwiec, 2022

Dieta biegacza

Czy pozjadaliście już wszystkie rozumy …na temat odżywiania ? Niektórzy ciągle uważają, że jedząc móżdżki nabieramy sprawności intelektualnej, wiedzy i  mądrości. Idąc z duchem czasu posiłkujmy się jednak aktualną wiedzą naukową. Nasz klub współpracuje z rodzinną, wegańską firmą dietetyczno-kateringową Proszę Zdrowie.  Ekipa ma super wiedzę dietetyczną, z którą chętnie się dzieli. Przygotujemy dla Was materiały o diecie dla wege sportowca i webinar. Jakie tematy Was najbardziej interesują ?

wtorek 7, czerwiec, 2022

17-lecie klubu

Żeby uczcić kolejne urodziny klubu Vege Runners znów zamieniamy świeczki na torcie na kilometry. Przebiegnijmy w czerwcu 17 kilometrów na nasze 17 urodziny! Można też podzielić ten dystans na kilka dni i można zbierać się w lokalne gangi. Podzielcie się z nami Waszymi trasami, zdjęciami, krótkimi relacjami czy życzeniami. Inspirujmy siebie i innych tą wspaniałą zajawką (pod postem na fejsie, stravie, insta lub ślijcie mailem do nas. Dorzuccie też hasztag #17VR i oznaczcie nas @vege_runners. Dla najciekawszej relacji nagroda niespodzianka. Niech Marchewkowa Moc będzie z Wami !